Президент України призначить трьох членів Вищої ради юстиції вже у квітні

8.04.2015

Про це в ефірі “5 каналу” повідомив заступник Голови Адміністрації Президента України Олексій Філатов, який одночасно є головою Ради з питань судової реформи.

Петро Порошенко заповнить свою “президентську” квоту у ВРЮ відповідно до рекомендацій незалежної Конкурсної комісії. «Буде проведено відкритий конкурс, сформовано незалежну Конкурсну комісію, яка подасть Президенту рекомендації, відповідно з якими він обиратиме», – зазначив Олексій Філатов.

Згідно Конституції це будуть три кандидати від Президента, три від Верховної Ради,З’їзду адвокатів, З’їзду представників вищих навчальних закладів та наукових установ, два кандидати від Всеукраїнської конференції працівників прокуратури, трьох вже призначив З’їзд суддів. Також до складу ВРЮ входитимуть міністр юстиції, голова Верховного суду та генеральний прокурор.

ГО “ВО “Правова Ініціатива” також не лишилась осторонь даних процесів, оскільки вважає доцільним звернути увагу суспільства на той аспект, що до ключових органів державного управління повинні прийматись не просто професійні правознавці, а люди, чия репутація є бездоганною, не заплямована корупційними схемами та кому дійсно довірятиме українське суспільство.

Назад

Деталі читайте у офіційному зверненні ВГО “ВО “Правова Ініціатива”.

При будь-якому, повному або частковому, використанні текстових і графічних матеріалів сайту, hyperlink на www.prav.in.ua обов'язкове.
Яндекс.Метрика
44444