Правові ініціативи

Про підставні компанії

в корупційній

діяльності

Використання підставних компаній — це один із засобів корупційних діянь в Україні. Такі юридицні особи використовуються скрізь: в державних закупівлях, при кредитуванні, з метою ухилення від сплати податків та у багатьох інших випадках. За яких умов це можливо подолати?

Детальніше
females hand putting stamp on a document, close up

Про боротьбу з корупцією

у судовій системі

В Україні почало діяти нове законодавство щодо боротьби з корупцією. Прийняття цих актів законодавства є вкрай важливим кроком у подолання корупції в нашій державі, як основної перешкоди, яка гальмує цивілізований розвиток країни та її економіки.

Детальніше
nocoruption

Заява ГО "Правова

Ініціатива" з приводу

подій у Мукачеві

Шановні громадяни! Події, які нещодавно розгорнулись у Мукачеві та сколихнули всю країну, не змогли залишити осторонь і нашу організацію. Ми вважаємо, що перед загрозою зовнішніх викликів, влада і добровольчі батальйони повинні віднайти спільну мову та побачити один в одному не суперників, а партнерів. Для цього необхідно змінити державний підхід у взаємодії з добровольцями.

Детальніше
pravsector4pravin

Судоустрій потребує

реформ:

наші пропозиції

ГО «ВО «Правова Ініціатива» виступає за реформу судоустрою та пропонує низку практичних дій, які б дозволили здійснити реальні та позитивні зміни в системі вітчизняного правосуддя.

Детальніше
suddi23

Про відповідальність

власників банків

У поточному році громадськість стала свідком масового банкрутства українських банків. Така ситуація спричинена, як фінансовим становищем держави, так і не в останню чергу правопорушеннями в банківській сфері, зокрема значним обсягом виданих кредитів компаніям, що пов’язані з власниками банків.

Детальніше
molotok2

Яка Конституція

потрібна Україні?

Добре, що в Україні є вже чимало людей, які розуміють: головна причина тривалого конфлікту між народом і владою криється в недосконалості системи управління України – тобто, в Конституції. Якщо цю систему не виправити, то в черговий раз виправдається відомий усім вираз про те, що революцію роблять романтики, а її плодами користуються циніки. Конституційна реформа не може проводитися методом проб і помилок, а має базуватися на сучасних академічних знаннях.

Мета цієї статті, авттором якої є наш однодумець Ігор Веніамінович Шевченко, – перерахувати і роз’яснити для пересічного читача ключові конституційні зміни, без яких Україні буде доволі складно стати благополучною демократичною країною.

Детальніше
Ігор Шевченко

Ігор Шевченко

При будь-якому, повному або частковому, використанні текстових і графічних матеріалів сайту, hyperlink на www.prav.in.ua обов'язкове.
Яндекс.Метрика
44444