Приєднатись

Будь-ласка, ознайомтесь з інформацією щодо умов членства у
ГО «ВО «Правова Ініціатива» та заповніть анкету.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Правова Ініціатива» – це:

  • «Мережа сприяння». Відкрита і розгалуджена мережа зв’язків та взаємодопомоги – це однодумці, партнери, волонтери, бізнесмени, державні та громадські діячі по всій Україні;

  • «Швидка юридична допомога». Фахова юридична підтримка діяльності учасників соціальної мережі ГО «ВО «Правова Ініціатива» – забезпечення балансу між свободами, правами, інтересами та обов’язками громадян;

  • «Правінформ». Інформаційна підтримка проектів, реалізованих під егідою ГО «ВО «Правова Ініціатива», можливість отримати знання та набути досвід управління проектами.

Вступити до лав ГО «ВО «Правова Ініціатива» може будь-який громадянин України, який досяг повноліття і свідомо прагне змін у суспільстві на краще, шукє однодумців, партнерів та ресурсні можливості, потребує юридичної підтримки для здійснення суспільно корисної діяльності.

Ми визначаємо для себе наступні категорії громадян, з якими готові відповідним чином взаємодіяти:

  • Прихильник. Стати прихидьником дуже просто. Якщо Вам близькі наші ідеї і ви відчуваєте споріденість хоча б де-якіх поглядів, підтримуєте наші прагнення зробити Україну дійсно великою європейською державою, Вам цікаві ті зміни у суспільстві та державі, які ініціює громадська організація, ми радо запрошуємо вас до відкритих дискусій та обговорень в онлан-режимі. Для цього достатньо підписатися на сторінку «Правової Ініціативи» у соціальній мережі, цікавитись новинами, ставити лайки, коментувати, здійснювати перепости матеріалів, які вам найбільше сподобались. У свою чергу, це дозволить нам краще розуміти ваші погляди і потреби, враховувати їх у нашій діяльності.

  • Волонтер. Волонтером ми називаємо людину, яка готова свідомо приймати участь у тому чи іншому заході громадської організації на добровільних засадах. Це звичайний громадянин, який хоче і може приділити певний проміжок свого вільного часу тому, щоб зробити наше суспільство краще, підтримати позитивні зміни. Волонтерський рух в Україні останнім часом набув нового значення і ми раді відати у своїх лавах усіх людей доброї волі — ви окраса і опора нашого суспільства.

  • Член ГО «ВО «Правова Ініціатива». Членом громадської організації може бути активний учасник її проектів, що прийняв свідоме рішення систематично займатись громадською діяльністю разом з однодумцями: інформувати громадян, надавати правові консультацій, займатись організаційною та іншою діяльністю. Ми намагаємось всебічно сприятни членам нашої організації у їх навчанні, розвитку та реалізації запропонованих ними суспільно важливих проектів.

Прізвище Ім'я По-батькові

Контактний телефон

Ваш e-mail

Рік народження

Освіта

Місто проживання

Досвіт роботи (коротко опишіть)

Чи маєте досвід громадської діяльності?
 Так Ні

Якщо так, опишіть у кількох реченнях (на більше 10 речень)

Чи маєте досвід політичної діяльності?
 Так Ні

Якщо так, вкажіть назву політичної партії, рік вступу та виходу

Ви можете запропонувати нам свої ідеї щодо проектів
та програм нашої організації (не більше 10 речень)

Вкажіть, на якому рівні Ви сьогодні готові взаємодіяти з
ГО «ВО «Правова Ініціатива»
 Прихильник Волонтер Член організації

Якщо ви готові стати волонтером, вкажіть період
та проміжок часу, який ви можете виділити
для громадської діяльності

Ви можете залишити для нас будь-яке додаткове повідомлення

При будь-якому, повному або частковому, використанні текстових і графічних матеріалів сайту, hyperlink на www.prav.in.ua обов'язкове.
Яндекс.Метрика
44444